O Nas

about-me

about-me

Historia naszej firmy sięga już 15 lat. Od początku swojej działalności skupiliśmy się wyłącznie na stolarce drzwiowej. Dzięki wykonywaniu nietypowych i często trudnych zleceń szybko zyskaliśmy uznanie Klientów. Doświadczenie zebrane w ciągu tych 15 lat czyni nas profesjonalistami w dziedzinie drzwi wewnętrznych oraz nietypowych zleceń. Firma oferując kompleksową obsługę i szybką realizację zamówień, stała się znaczącym dostawcą drzwi wewnętrznych. Nasze Portfolio to tysiące zadowolonych Klientów oraz niezliczona ilość zamontowanych drzwi. Mamy nadzieję, że przeglądając naszą ofertę zechcą Państwo dołączyć do szerokiego grona Klientów, którzy zaufali naszej firmie.

Proponujemy Państwu wyroby wytwarzane przez Firmę Sękpol/Vivento - producenta stolarki budowlanej. Drzwi Sękpol/Vivento to nie tylko szeroka gama produktów standardowych, to również drzwi nietypowe dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Drzwi te znalazły zastosowanie w budynkach mieszkalnych, urzędach, biurach, gabinetach, szkołach, przedszkolach, przychodniach, hotelach i innych miejscach użytku publicznego.

Kompleksową obsługę Klienta rozpoczynamy od pomiaru, poprzez konsultacje i montaż. Mocną stroną firmy jest najwyższa jakość usług, dbałość o detale, solidność i terminowość. Osiągamy to dzięki wiedzy, umiejętności i doświadczeniu naszych pracowników oraz pasji i zaangażowaniu. Dbamy o każdy szczegół, pamiętając o tym, iż pełne zadowolenie Państwa, to również satysfakcja całego zespołu pracowników.

EMKAPOL zaprasza do korzystania ze swoich usług.


Marzenia realizujemy od ręki, na cuda potrzebujemy kilku dni..

Zaufało nam już tysiące Klientów. Dołącz do ich grona i ciesz się nowoczesnym designem bez remontu mieszkania.


Opinie

Kontakt

Telefon: 608 537 009
Email: emkapol@wp.pl
Website: www.emkapol-drzwi.pl

Osiedle Niepodległości 3A/2A,
31-861 Kraków,
Polska

Mapa